Orman İşletme Bölge Müdürlükleri ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde belirlenen arazilerde meyve fidanlarımız toprakla buluşuyor. Bu buluşmalara ABAD gönüllüleri olarak bizler de eşlik ediyor ve el birliğiyle yeşil bir Türkiye için çalışıyoruz.
Tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar dalga dalga doğaya yayılan bir nefese dönüşsün diye tüm gayretimizle, belki küçük adımlarla ama durmaksızın çalışarak, Türkiye’yi meyve fidanlarıyla yeşillendirmeye çalışıyoruz.
Diktiğimiz zeytin, badem, ceviz ve diğer meyve fidanları çevre halkına gelir sağlarken, aynı zamanda gelecek nesillerimize ve doğal yaşama da hizmet ediyor.
Her meyve fidanıyla toprağa bir el veriyor, el ele topraktan can buluyoruz yeşilin nefesiyle. Bu can yine doğaya, insana, vatana hizmete dönüyor ABAD vesilesiyle.