BAYRAM SEVİNCİ BİTMEZ

 

Çocuklarımızın bayram sevincini paylaşmak arzusuyla Mayıs ayında 13 adet cezaevinde 0 – 6 yaş grubu 90 çocuğumuza birer adet ahşap oyuncak ve ikişer kitaptan oluşan hediye paketlerimizi ulaştırmıştık. Asıl amacımız ‘sizi düşünüyoruz çocuklar ‘ diyebilmekti. Bu samimi hislerimiz ulaşmış olmalı ki, kurumdan çok güzel geri dönüşler aldık ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile işbirliği dahilinde bu çalışmamızı tüm illeri kapsayacak şekilde yaygınlaştırdık.  

  

Bu defa ülke çapında cezaevlerinde anneleriyle beraber kalmak durumunda olan 0 – 6 yaş grubu 400 çocuğumuza yine birer adet ahşap oyuncak ve ikişer adet kitaptan oluşan hediye paketlerini göndermiş olmanın mutluluğunu yaşadık.
Ahşapları merhametle oyuncaklara dönüştüren ahşap dostu öğretmenimiz Sayın Muzaffer Sağır’a ( @ahsapdostu_ ) hepimiz ve çocuklarımız adına özenli çalışmaları için teşekkür ediyoruz.  

  

ABAD Derneği olarak önümüzdeki dönemde hassas gruplara ve çocuklara yönelik daha kapsamlı ve sürekli projelerle çocuk kalplerine dokunmaya devam etmek arzusundayız. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir